Bu çekiliş Milli Piyango İdaresi’nin 01.04.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/1064-2836 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

iPhone 5S’e SAHİP OL!
ŞİMDİ YADA ASLA

- -

* Çekilişe katılım ücretsizdir. Katılım yalnızca 18 yaş ve üzeri siteye üye olan herkese açıktır. Çekilişi düzenleyen, ile partnerleri ve sponsorlarının ve işbirliği içinde bulunduğu 3. Şahıslar ile şahsıma ait bilgileri paylaşmasına muvafakat ederim. Bilgi paylaşımı neticesinde ilgili şahısların beni telefon / e-posta / SMS / posta yolu ile kendi sektörlerinden gelecek teklifler ve tanıtımlar hakkında bilgilendirmesini kabul ediyorum. Çekiliş ve üyelik koşullarını okudum ve onaylıyorum. Dilediğim takdirde bu anlaşmayı her zaman feshedebileceğimi biliyorum.

Genel Kullanım Şartları

Belirtilen şirketlerden herhangi birinden reklam almak istemiyorsanız, lütfen yanında yer alan kutucuktaki işareti kaldırınız.

Bu şekilde hangi sponsordan promosyon teklifi alıp almak istemeyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Aldaniti International Network Ltd.

Hotelbono

İş Alanı: Bu şirket üçüncü parti (Kurumsal Müşteri)'ler için e-mail reklamcılığı yapmaktadır. Bu nedenle farklı sektörlerden örneğin; telefon kontrat, tatil paketi, bilgisayar yada moda ürünleri. Kesin konular belirtilememektedir. Bu tür konusu tam belirtilmemiş reklam teklifleri almak istemiyorsanız lütfen sponsor seçeneğini kaldırınız.

İletişim: Tele Pazarlama • Posta Pazarlama • Email Pazarlama

VIAJES TUTTOCARD, S.L.
C/ Filá Cordón nº 36 Polígono Industrial Cotes Altes, 03804 Alcoy (Alicante),
İletişim Yolu:E-Mail; Telefon; Posta

www.bonotour.com

 
ÜCRETSİZ KATIL

APPLE bu yarışmanın düzenleyicisi veya destekleyicisi değildir. |